Posts categorized: inspiracja

inspiracja /

Moda trendy wnętrza 2015 2016

aranżacja łazienki

Co jest trendy i co modne we wnętrzu 2015 i 2016?

Moda we wnętrzach zmienia się okresowo jest mniej dynamiczna od tej w modzie odzieżowej aczkolwiek, co jakiś czas pojawia się całkowicie nowy trend. (więcej…)

inspiracja, Vintage /

Styl vintage – trend, czy chwilowa moda?

wnętrza w stylu vintage

Styl vintage gości w naszych wnętrzach już od bardzo dawna. Jest chęcią zatrzymania upływającego czasu lub wyrażeniem tęsknoty za tym, co było. Ciężko tu więc mówić o modzie, bo vintage tak właściwie jest stylem życia – przynajmniej dla wielu osób. Absolutnym hitem bieżącego sezonu jest posiadanie czegoś starego w swoim wnętrzu, lecz w przypadku, gdy wstawimy do pomieszczenia fotel z ubiegłego trzydziestolecia ciężko jest mówić o stylizacji vintage. (więcej…)

inspiracja /

Z nadzorem autorskim czy bez? Czy warto płacić za nadzór nad wykonaniem zgodnie z projektem?

nadzór architekta wnętrz

Nadzór autorski projektanta jest usługą często niedocenianą. Wiele osób uważa, że jest to wyrzucenie pieniędzy w przysłowiowe błoto. Oczywiście nie zawsze jest to usługa niezbędna do ukończenia prac, jednak zdarzają się sytuacje, w których z pewnością warto zainwestować w autorski nadzór prac. Zwolenników tej usługi jest tak wielu jak przeciwników, ale jak jest naprawdę? (więcej…)