CENNIK PROJEKTANTA WNĘTRZ

Oferujemy zawsze bezpłatną i dokładną wycenę na podstawie przesłanych
przez Państwa rzutów i planów wnętrza.

Cena ustalana indywidualnie

Pasją i sztuką jest zaprojektowanie oryginalnego wnętrza, w którym przebywająca osoba odnajdzie spokój, komfort, estetykę i zadowolenie.
Poniżej znajdą Państwo ceny, ale najlepiej z nami porozmawiać (tel.: 796787220).
Zadzwoń lub napisz do nas!

Cennik podzielony został wg. zakresu proponowanych prac projektowych doradztwa, konsultacji czy też zaprojektowania i realizacji pod klucz także z z nadzorem autorskim nad przebiegiem prac wykonawczych

Cena projektu kompleksowego

Jest to propozycja zawierająca pełne opracowanie koncepcyjne w postaci wizualizacji 3d oraz projektu wykonawczego, na który składają się rysunki techniczne budowlane, instalacyjne, siatki glazurnicze, projekty mebli, rozwinięcia ścian a także zestawienia ilościowe oraz przygotowanie zamówień na materiały, w szczególności płytki, podłogi, ceramikę, armaturę, oświetlenie (lampy i osprzęt).
Projekt koncepcyjny w postaci wizualizacji 3d jest fotorealistycznym przedstawieniem koncepcji projektanta wnętrz i podlega modyfikacji w celu osiągnięcia najlepszego efektu, pożądanego przez inwestora. Projekt wykonawczy zostaje opracowany po zaakceptowaniu projektu koncepcyjnego i każda modyfikacja wynikająca z wprowadzanych przez Klienta zmian jest dodatkowym opracowaniem. Cena projektu kompleksowego jest różna dla kuchni i łazienek oraz pozostałych pomieszczeń, ze względu na zakres opracowania .

W cenie projektu kompleksowego są 3, 4 spotkania, fizyczny, wspólny wybór materiałów w salonach czy składach oraz jedno spotkanie z wykonawcą w celu omówienia założeń i szczegółów projektu.

  • Kuchnie i łazienki w cenie   (Cena ustalana indywidualnie)
  • Pozostałe pomieszczenia w cenie (Cena ustalana indywidualnie) w przypadku powierzchni do 150m2
  • Większe realizacje wyceniane są ryczałtowo i indywidualnie – prosimy o kontakt

Cena projektu
z nadzorem autorskim

Projekt kompleksowy plus nadzór nad jego wykonaniem oraz dokonywanie w imieniu Klienta wszystkich zamówień, kontrola jakości produktów i montażu, administracja harmonogramem frontu robót. Koszt nadzoru autorskiego jest ustalany indywidualnie.

Nadzór wyrywkowy – nadzór oparty na jednorazowych przyjazdach autora projektu na miejsce realizacji w zależności od potrzeb klienta. Projektant kontroluje poprawność przebiegu prac pod względem jakościowym i zgodności z projektem. Koszt przyjazdu na terenie W-wy  w zależności od czasu jaki projektant poświęci na miejscu.

Wykonawcy
Nasz pracownia stara się pracować jedynie ze sprawdzonymi wykonawcami. Oczywiście czynnik ludzki jest czasem nieprzewidywalny, natomiast mając stały monitoring realizacji jesteśmy już po etapie odróżniania ziaren od plewu i możemy z czystym sumieniem polecać naszym klientom fachowców z zakresu usług remontowych i wykończeniowych oraz stolarskich.

Dobre ceny
Mamy przyjemność zapewnić naszych klientów, że wszystkie proponowane przez nas materiały i produkty wyszukujemy w najlepszych ofertach cenowych, niejednokrotnie uzyskując przy dużych zamówieniach rabaty. Uczulamy natomiast, że nie zawsze i nie wszystkie materiały posiadające okazyjne ceny  w internecie są właściwej klasy i jakości. Dlatego, biorąc pod uwagę to oraz gwarancję jakości ,profesjonalny montaż , późniejszy ewentualny  serwis oraz rękojmię ,przy zamawianiu np. desek czy gresów polecamy tylko sprawdzonych partnerów.

Projekt koncepcyjny / Cena konsultacji architekta wnętrz

Projekt koncepcyjny / Konsultacja to forma projektu oparta na stworzeniu wizji architekta na miejscu projektowanej przestrzeni oraz jej zaplanowanie, zobrazowanie, i usystematyzowanie w postaci szkiców i zestawienia danych niezbędnych do jej realizacji. Usługa ta jest usługa szybką, przeznaczoną dla osób z wyobraźnią przestrzenną ale nie tylko. Przygotowywane szkice są czytelne dla klienta i dla wykonawców. Wybór materiałów to wynikowa zaproponowanych na spotkaniu propozycji i następuje on albo podczas konsultacji na podstawie palety próbników, które architekt ma ze sobą podczas konsultacji, albo po spotkaniu, drogą elektroniczną w postaci aktywnych linków do materiałów czy elementów pozostałych dekoracji i wyposażenia jak lampy czy meble gotowe.

Koszt konsultacji w zależności od  zakresu opracowania i czasu konsultacji. Cena ustalana indywidualnie.

Cena projektu wnętrza on-line

Nasz pracownia preferuje pracę na Mazowszu, z oczywistych względów praktycznych, natomiast nie odmawiamy przyjmowania projektów z całej Polski a także spoza kraju. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi kosztami dojazdów, nie mniej jest to jak najbardziej możliwe. Biorąc natomiast strefę on-line jesteśmy w stanie przeprowadzić projekt bez żadnych ograniczeń przestrzennych. Projekty on-line są wyceniane ryczałtowo w zależności od zakresu opracowania. Popularną i lubiana formą jest opracowanie samej koncepcji, bez rysunków technicznych.

Cena ustalana indywidualnieKontakt z architektem wnętrz

Uzyskaj dokładną wycenę aranżacji


Napisz do nas. Prześlij rzuty / zdjęcia. Otrzymaj bezpłatną wycenę.

projekty-wnetrz@thearchitect.pl