inspiracja /

Projekt baru restauracji

projekt restauracji warszawa

Bar urządzony w tym starodawnym stylu o jaki zadbał architekt projektując wnętrze jak na załączonych zdjęciach, to miejsce pomimo swojej daty bardzo klimatyczne i przytulne. Już na pierwszy rzut oka wskazuje na swój nietuzinkowy charakter. Dziś rzadko spotyka się lokale, w których już po przekroczeniu progu czuć atmosferę przyjaźni i ciepła.

źródło: http://restaurantandbardesignawards.com/

źródło: http://restaurantandbardesignawards.com/

Sala lokalu bogata w duże okrągłe stoły, wygodne, skórzane kanapy oraz staromodne, wyglądające na nieco zniszczone krzesła, wnoszą do wnętrza ten wyjątkowy klimat. Na dawny styl wskazują także chociażby ściany i okna. Swoim stylem i charakterem od reszty nie odbiega również bar. Te metaliczne hokery to doskonały dodatek.

Drewniane, siwe ściany, a na jednej z nich starodawny kominek to doskonała dekoracja dla tego miejsca. Małe stoliki umieszczone w tej części pomieszczenia zapewniają maksimum prywatności szczególnie dla par, które zapewne chciałby spotkać się w tak szczególnym lokalu.

 Tak pomysłowa aranżacja lokalu może przypaść do gustu klientów w różnym wieku.

Starannie rozmieszczone meble pozwalają na organizację większych imprez i uroczystości. Rozstawienie stolików po całej sali zajmie zaledwie chwilę. Wystrój pomieszczenia prezentowanego na zdjęciach przybrał dość ciemne barwy, co czyni to pomieszczenie dość ciemnym. Jednak duże okna wprowadzają do środka sporo światła, co tworzy doskonały i jednocześnie przyjemny klimat.

 Drobne dodatki umieszczone w różnych miejscach tego specyficznego wnętrza dopełniają całość. Architekt projektując to wnętrze zapewne chciał pokazać odbiorcom, iż lokal urządzony w starodawnym klimacie może spodobać się nawet w dzisiejszych czasach. Dbając o każdy detal przy aranżacji wnętrza, tak jak to uczynił architekt przy projektowaniu, można uzyskać niesamowity efekt wywierający ogromne wrażenie na osobach wstępujących do środka.

 Decydując się na własny bar, warto rozważyć realizację takiego projektu. W ten sposób można stworzyć wbrew pozorom bardzo eleganckie wnętrze z charakterem, przyjazne miłośnikom takich lokali.

 
The Architect Interior Design

The Architect Interior Design

Architektura i aranżacja w Warszawie http://thearchitect.pl/o-nas/