inspiracja /

Nowoczesne mieszkanie

Projektanci, którzy stworzyli pomysł na trzy nowoczesne mieszkania zaprezentowane na zdjęciach, wykazali się dużym zaangażowaniem w ich twórczość. Zadbali przede wszystkim o funkcjonalność, elegancję i styl, czyli wartości cenione przez najbardziej wymagających użytkowników.

Projektując pierwsze mieszkanie, zadbali o nowoczesny styl poszczególnych pomieszczeń. Proste linie, jasne kolory, a przy tym eleganckie meble to świetne połączenie. Kuchnia zestawiona z jadalnią i salonem wskazuje na ogromną funkcjonalność. Przestronny, połyskujący korytarz prowadzi prosto na schody ze szklanymi poręczami, rozmieszczonymi w kierunki piętra, gdzie znajduje się bardzo przytulna i urocza wręcz sypialnia. Pomieszczenie sypialne urządzone w jasnych kolorach, gdzie przeważa biel i brąz, to bardzo klimatyczne wnętrze. Puszysty i miękki w dotyku dywan rozmieszczony na całości pomieszczenia wnosi do niego duża dawkę ciepła. Wpływ na to mają również starannie dobrane dodatki. Elegancka, nieduża i jednocześnie starannie wyposażona łazienka to bardzo funkcjonalne pomieszczenie w tym domu.

Projektując drugie mieszkanie, projektant zadbał przede wszystkim o obecność dużej ilości drewna, co miało wnieść do pomieszczeń tak cenione przez użytkowników ciepło. Salon, który łączy się z kuchnią i jadalnią to funkcjonalna przestrzeń. Znajdujące się w nich nowoczesne meble, wskazują na nowoczesność całego pomieszczenia. Sypialnia została zaprojektowana w taki sposób, by duże okna niemalże na całej ścianie, wnosiły do wnętrza jak najwięcej naturalnego światła. Miękki dywan zapewnia ciepło i sprawia, iż sypialnia wydaje się naprawdę przytulna. Łazienka w danym mieszkaniu urządzona jest z zachowaniem tego samego charakteru. Jest bardzo przestronna, a jej wyposażenie stanowi głównie duża wanna. Cechą charakterystyczną dla wnętrza jest subtelny, złoty akcent.

Trzecie mieszkanie to prawdziwy luksus. Jasne, przestronne pomieszczenia projektant wyposażył w luksusowe meble. To nowoczesny, czarno-biały salon z drewnianymi dodatkami, które ocieplają atmosferę całego salonu. Biel przeważa również w przedpokoju, który cechuje się dużą przestronnością, udekorowaną stylowym oświetleniem. W sypialni z biblioteką podobnie nie brakuje akcentu drewna. Nowoczesne meble usytuowane na połyskującej podłodze, na której widnieje również miękki w dotyku dywan, to doskonała kompozycja dla tego rodzaju pomieszczenia. Łazienka to przepych w całej okazałości. Eleganckie wnętrze, a przy tym profesjonalnie i kompleksowo wyposażone. Pomysłowo rozmieszczona armatura, zapewnia przestrzeń i porządek.

 
The Architect Interior Design

The Architect Interior Design

Architektura i aranżacja w Warszawie http://thearchitect.pl/o-nas/