inspiracja /

Wyjątkowa aranżacja loftu

aranzacja loftu

Dawne wnętrze  odzyskuje blask po zmianach dokonanych przez architekta wnętrz / projektanta, który szanuje  korzenie przemysłowych, połączeń elementów o długiej historii z nowymi. To 170 m2  i 4 m wysokości na poddaszu znajduje się w budynku, w Barcelonie, zbudowany ponad wieku , w który był wcześniej warsztat włókienniczy. Przestrzeń ta pozostaje najbardziej atrakcyjna, oryginalne elementy i ujednolicenie ich malowanie na biało: żeliwne kolumny do sufitu początkowo na czarno. 4 m wysokości zaznacza architekturę w otwartej przestrzeni loftu.

Naturalne światło to kolejny z kluczowy  punkt tego domu pochodzi z okien wiszących, głównie oryginałów, które gwarantują światło cały dzień .

 

Aranżacja loftu to szczegóły tworzące całość. Popatrzecie na dodatki które oddają klimat mieszkania w stylu loftowym. Tu nowoczesność przeplata się z tradycją to właśnie te elementy  zestawione w odpowiedni sposób tworzą jedność tego wnęrza.

aranzacja loftu

source : http://www.shoot115.com/en/location/new-york-style-loft-in-downtown-barcelona/

Wrażenia z aranżacji loftu

Kiedy wchodzisz do tego mieszkania po raz pierwszy urzeka Cię przestronność wnętrza. Jest to  idealny układ. Bielone deski dodają smaku wyrafinowanym gustom. Światło porządkuje definiuje przestrzeń i sprawia, że wnętrze loftu nabiera odpowiedniego klimatu i korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Tak więc jak macie możliwość zaadoptowania mieszkania w stylu loftu zdecydowanie polecamy taki wariant. Nie bójmy się zostawiać elementów historycznych to włąśnie one sprawiają że nasz loft będzie urzekał i emanował energią.

Chcesz urządzić mieszanie w podobnym stylu? Masz duże przestrzenie?
Zadzwoń do nas gwarantujemy piękny projekt i aranżację loftu.

 
The Architect Interior Design

The Architect Interior Design

Architektura i aranżacja w Warszawie http://thearchitect.pl/o-nas/