inspiracja /

Apartament w gotyckiej dzielnicy zaprojektowany przez architekta

nowoczesne mieszkanie edrf

Apartament w gotyckiej dzielnicy zaprojektowany przez architekta – widoczny na załączonych zdjęciach – jest doskonałym dowodem na to, iż zachowując dawną konstrukcję pomieszczeń, można też urządzić bardzo stylowe i niezwykle eleganckie wnętrza.

 nowoczesne mieszkanie edrf

Kuchnia łącząca biel i brąz emitowany przez prawdziwie naturalne drewno, to doskonała kompozycja, wnosząca do pomieszczenia ciepło i niepowtarzalny klimat. Kanciaste, zaostrzone jak widać na zdjęciach meble, to klasyka, jaka prezentuje elegancję i styl. To doskonała kuchnia dla kobiet eleganckich, z charakterem.

 nowoczesne mieszkanie ew nowoczesne mieszkanie r nowoczesne mieszkanie -9 nowoczesne mieszkanie 45 nowoczesne mieszkanie 8 nowoczesne mieszkanie 7 nowoczesne mieszkanie 5 nowoczesne mieszkanie 3

Białe ściany salonu, jasne meble i ciemne dodatki w odcieniach brązu to świetne połączenie. Nieduży salon, ale urządzony w sposób bardzo praktyczny i nowoczesny. Tego chyba oczekuje każdy, kto w dzisiejszych czasach urządza własne wnętrza. Salon zaaranżowany w ten sposób doskonale wskazuje na to, iż stare pomieszczenia też mogą stać się eleganckie i jeszcze bardziej stylowe niż kiedykolwiek.

nowoczesne mieszkaniew nowoczesne mieszkanie

source Ciro Frank Schiappa (www.cirofrankschiappa.com)

Architekt projektując łazienkę zadbał o przestrzeń, zbytnio jej nie zakłócając. Wzbogacił ją armaturą łazienkową, a ściany pokrył bielą, wskazującą na świeżość i czystość tego pomieszczenia kąpielowego. Łazienka urządzona zgodnie z danym projektem staje się wręcz luksusowym wnętrzem.

Dawna sypialnia w gotyckiej kamienicy urządzona od nowa, w zgodzie z projektem architekta, to szansa na stworzenie wyjątkowego, bardzo ciepłego i przytulnego miejsca nie tylko do snu, ale i przebywania w ciągu dnia. Tu odnajdą się osoby, które nawet w tak zabieganym dniu, mają ochotę na odrobinę spokoju i prywatności w miejscu, w którym nie trudno o relaks. Tak można by opisać to wnętrze. Białe ściany i podłoga, a do tego duże miękkie łoże. Doskonałe dopełnienie stanowią tu starannie dobrane dodatki w odcieniach brązu i szarości. Gruby, delikatny dywan sprawia, iż sypialnia jest funkcjonalna, ale i przede wszystkim bardzo klimatyczna.

 Tak starannie dopracowana aranżacja atramentu nawet w starej kamienicy i z zachowaniem jej pierwotnych elementów, może zachwycać także w dzisiejszych czasach, właśnie swym nowoczesnym i niepowtarzalnym stylem.

 
The Architect Interior Design

The Architect Interior Design

Architektura i aranżacja w Warszawie http://thearchitect.pl/o-nas/